Переваги онлайн консультацій психолога

Допомога психолога може знадобитися практично будь-якій людині, незалежно від її психічного здоров'я, соціального та сімейного стану, достатку чи віку...
Переваги онлайн консультації психолога і чи має недоліки?
Серед головних переваг онлайн спілкування із психологом можна назвати п'ять основних

Допомога психолога може знадобитися практично будь-якій людині, незалежно від її психічного здоров'я, соціального та сімейного стану, достатку чи віку. Психолог допомагає впоратися з важкими психоемоційними ситуаціями, які можуть спіткати кожного з нас в особистому житті і на роботі, у спілкуванні з сім'єю та друзями або за недостатньо позитивного сприйняття самого себе.

Візит до психолога, як і все, що пов'язане з приставкою психо-, сильно стигматизовано та демонізовано. «Звернувшись раз до психолога, я назавжди поставлю на собі тавро психо» - так думає величезна кількість людей, продовжуючи мучитися від тривог, депресій, проблем у сім'ї та від внутрішнього конфлікту зі своїм власним я. Онлайн консультація у психолога частково покликана допомогти таким людям, які по відеозв'язку можуть поставити всі питання, що їх турбують, і отримати допомогу кваліфікованого психотерапевта. Навіть у режимі онлайн психолог допоможе вам зробити ваше життя набагато щасливішим та продуктивнішим.

Переваги онлайн консультації психолога і чи має недоліки?

Віддалена робота, навчання та спілкування з друзями стали буденністю в нашому сучасному житті через розвиток цифрових технологій та з початком пандемії коронавірусу. Багатьом людям стало набагато комфортніше вести ділові зустрічі чи слухати лекції з відеозв'язку. Не стала винятком і психотерапія. На відміну від інших спеціалізацій медицини, допомога психолога заснована на спілкуванні з пацієнтом, який розповідає про свій біль і ставить психотерапевту питання, що його цікавлять. Внаслідок такого усного контакту і народжується вирішення кореневої проблеми.

Серед головних переваг онлайн спілкування із психологом можна назвати п'ять основних

  1. Відсутність стигматизації. У кращому разі лише половина від усіх, хто потребує кваліфікованої допомоги психолога, доходять до клініки, де можуть наодинці поспілкуватися з фахівцем. Причина цього в стигмі, що глибоко засіла в умах наших співгромадян, на рахунок всього психотерапевтичного. У режимі онлайн вам не доведеться особисто відвідувати психотерапевтичний центр, а в комфортній домашній обстановці задати фахівцеві всі актуальні питання і отримати правильні відповіді, які не дасть вам подруга, колега або близький родич.
  2. Анонімність. Це можна назвати окремим випадком стигматизації. Якщо в першому пункті ми наголосили на неприйнятті для самого себе відвідування психотерапевтичної клініки, то тут актуальна боязнь зустріти знайомого біля кабінету психолога. Віртуальна зустріч із психотерапевтом з відеозв'язку позбавить вас такого ризику.
  3. Економія часу. Динамічний темп сучасного життя, особливо в мегаполісах, часто позбавляє потребує психологічної допомоги людини можливості відвідування психолога в клініці в призначений час. Онлайн консультація вирішує і цю проблему без втрати як психотерапію.
  4. Відстань від клініки. У якій би точці світу ви не знаходилися, в якому віддаленому від великого міста населеному пункті ви не жили, віддалена консультація вашого психолога завжди доступна для вас за наявності доступу до інтернету.
  5. Комфорт. Кабінет психотерапевта - сама по собі для багатьох людей стресова ситуація. Психологу та його пацієнту потрібен додатковий час, щоб розмова пішла у довірчому ключі. Послуги психолога онлайн в домашній обстановці спочатку схильні до психологічного комфорту пацієнта.

8 сентября 2023, 13:34 | Просмотры: 710

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев