Де і як вибрати хорошого психолога чи психотерапевта

Знайти хорошого психолога чи психотерапевта складно, як другу половинку. Важливо комфортне спілкування, зовнішній вигляд, освіта та навіть відгуки зна...
У якому разі варто звернутися до психолога чи психотерапевта:
Психолог
Психотерапевт

Знайти хорошого психолога чи психотерапевта складно, як другу половинку. Важливо комфортне спілкування, зовнішній вигляд, освіта та навіть відгуки знайомих. Як зробити пошук більш ефективним, розповімо у статті.

У якому разі варто звернутися до психолога чи психотерапевта:

  • У житті виникла складність, з якою ви не справляєтеся самостійно.
  • Є проблема затяжного характеру, яка не йде і не дозволяється.
  • Виявляються ознаки та симптоми депресії: знижений настрій більше двох тижнів поспіль, втрата мотивації, збої у харчуванні та сні, підвищена тривожність. У такій ситуації варто піти на консультацію. Ви можете звернутися до фахівця в Києві очно або онлайн на https://zebra-center.com
  • Дозріває внутрішнє відчуття "я так більше не можу", "це нестерпно", "втомився жити як раніше", "один не впораюся".
  • Навколишні радять дійти до психолога і стурбовані вашим станом — іноді з боку справді видніше.
  • Навіть якщо за відчуттями все добре, ви можете покращувати якість свого життя разом із фахівцем. Для психотерапії не обов'язково страждати.
  • Найчастіше здається, що це просто життєві труднощі. Проте поганих проблем не буває. Будь-які з них легше і швидше пережити за допомогою професіонала. Нічого ганебного у цьому немає.

Психолог

Психолог - це фахівець із вищою психологічною освітою. Закінчувати медичний виш при цьому необов'язково. Це спрощує вхід у професію, але обмежує фахівців у повноваженнях: вони не можуть ставити діагнози та виписувати лікарські препарати. Як правило, роботу ведуть лише з психічно здоровими клієнтами.

З психологом ви можете обговорити проблеми у відносинах і труднощі в роботі, напади тривожності і втрату близької людини — все те, що, за вашими відчуттями, заважає жити щасливо і дихати на повні груди. Фахівець допоможе знайти корінь проблеми, підкаже, як із нею впоратися.

Консультації з психологом не схожі на чарівну пігулку, яка миттю вирішує всі труднощі. У деяких випадках проблеми виходить повністю усунути. В інших - клієнти вчаться краще розуміти себе і швидше впоратися зі стресом.

92% представників старшого покоління, 93% громадян із середньою освітою, 98% з освітою нижче середньої та 96% активних телеглядачів ніколи не зверталися за психологічною допомогою.

Психотерапевт

Фахівець, який поєднує у собі функції психолога та психіатра.

Іноді сильні напади тривоги чи затяжну депресію не вилікувати розмовами із психологом. І тут на допомогу приходять психотерапевти.

Синтез медичної освіти та психотерапії дозволяє фахівцям проводити глибоку психологічну роботу з клієнтами та за необхідності призначати лікарські препарати.

Знаючи про власні проблеми, ви можете вибрати відповідного фахівця. А якщо раптом прийдете не за адресою, під час консультації будь-хто з них підкаже, до кого вам краще звернутися. Наприклад, якщо психолог побачить, що для усунення проблеми необхідно приймати ліки, він направить вас до психотерапевта.

3 июня 2024, 11:06 | Просмотры: 597

Добавить новый комментарий

Для добавления комментария, пожалуйста войдите

0 комментариев